Atrakcje

Plaża Chłopy

W Chłopach, ośrodku spokoju i morskiego relaksu, plaża jest jak klejnotem, który przyciąga turystów do otulającej ją przyrody. Szeroka i czysta, stanowi idealne zaproszenie do kąpieli w słonych falach Bałtyku oraz leniwego wylegiwania się na białym piasku.
Spacerując wzdłuż plaży na zachód, na odległość około 2 km, dotrzemy do urokliwej miejscowości Sarbinowo. Ta malownicza wędrówka po brzegu morza obfituje w widoki i wrażenia, tworząc niezapomnianą podróż morskim szlakiem.

Molo Chłopy

Kolejną atrakcją wypoczynkowej miejscowości Chłopy jest nowo wybudowane 90-metrowe molo. W okresie letnim o każdej porze dnia wczasowicze chętnie korzystają z mola, gdzie można podziwiać piękne widoki polskiego morza. Jest to również popularne miejsce spotkań. Spacerowicze maja tutaj ławki i doskonałe punkty widokowe. Z mola korzystają również rybacy, gdyż tuż obok zlokalizowana jest przystań rybacka, na której można zakupić świeżo złowione ryby. 

Przystań rybacka Chłopy

W sercu Chłopów, przy samej plaży, ukrywa się urokliwa Przystań Rybacka tworząc niezapomniany klimat tego nadmorskiego kurortu. To miejsce, gdzie kolorowe kutry rybackie zdobią wybrzeże, a zapach świeżej ryby unosi się w powietrzu.

Smażalnie ryb przy plaży oferują świeżo złowione ryby prosto z Bałtyku. Smażona, wędzona, czy może grillowana - wybór jest szeroki, a aromaty morskiej bryzy dodają smakowi wyjątkowej nuty.

Więcej o atrakcjach w Chłopach i okolicy przeczytasz na www.chlopy.pl